[email protected]
  • 350
  • 10
  • 2H

Aprašymas

Orientacinis žaidimas vyksta muziejuje po atviru dangumi. Tai smagus, įtraukiantis ir žaismingas būdas pažinti meną, formuoti komandas, prasmingai ir aktyviai praleisti laisvalaikį.

Nusiteikite įsimenančiai, atradimų kupinai kelionei! Pasitelkite turimas žinias, kūrybingumą ir intuiciją, atraskite ir tyrinėkite Europos parko erdves. 

Dalyvius suskirsčius komandomis bus suteikiamos užuominos, parko schemos – planai, kad būtų lengviau orientuotis. Voke rastą užuominą dalyviai visi kartu turės išanalizuoti ir kartu priimti sprendimą, kur eiti. Užuomina turi nuvesti prie vieno iš meno kūrinių, kur bus paslėpta kita užuomina. Taip viena po kitos sprendžiamos užduotys padės pažinti Europos parko erdves, meno kūrinius, bet ne tik. 

Užduočių metu atsiskleis ir komandų sutelktumas! 

„Europos parkas – tai vieta, kur susitinka viso pasaulio menas ir viso pasaulio žmonės“, – sakė garsi menininkė Magdalena Abakanovič. Atraskite žmogaus kūrybos ir gamtos ryšį.  Europos parkas – pirmasis nevyriausybinės organizacijos muziejus Lietuvoje. Pajamos už bilietus ir paslaugas bei parama yra pagrindinis muziejaus finansavimo šaltinis.

Leiskitės į kelionę po Europos parką – stebuklingą gamtos ir meno pasaulį. Prieš keletą dešimtmečių tai buvo apleistas miškas ir tik jauno žmogaus vizija, o šiandien – ypatinga meno erdvė, kurią menininkas Gintaras Karosas (g. 1968 m.) kuria, formuoja, glūdina, čia meno kalba įprasminamas Europos žemyno centras ir eksponuojama daugiau kaip 100 meno kūrinių, kurių autoriai 34 pasaulio šalių kūrėjai.  

Muziejaus bilieto kaina 12 Eur / asmeniui. Orientacinio žaidimo kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus. Po žaidimo galima pratęsti bendravimą gamtos ir meno apsuptyje: šiltuoju periodu – užkandžiaujant terasoje obelų sode, o žiemą susirinkti prie jaukaus židinio.  

Sezonas
Vasara
Žiema
Tipas
Iššūkis
Komandiniai žaidimai
Orientaciniai žygiai
Edukacija

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą
nuo 350,00 €

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
350,00 €
0 įvertinimų