[email protected]
  • 150
  • 5H
Specialus pasiūlymas
Vasaros renginiams!


Aprašymas

Atitrūkite nuo kasdieninės veiklos – sėskite į automobilius ir lekiam geriau pažinti mūsų nuostabią šalį!  Važiuojama bendrojo naudojimo keliais, tad nei vairuotojui, nei jo šturmanams jokių specialių gebėjimų nereikia. Tačiau orientavimosi ralyje tikrai prireiks viso ekipažo pastangų bei netikėčiausių gebėjimų ir žinių...   Transporto priemonės (kliento): automobiliai arba motociklai.

Dalyvių skaičius: 15-150

Renginys gali būti organizuotas bet kuriuo metų laiku bet kuriame Lietuvos (ir ne tik) regione.

Renginio trukmė: 5-8 val. Kiekvieną maršrutą ruošiame individualiai – nuo sutartos starto vietos iki vietos, kur reikia finišuoti, todėl renginio trukmė ir scenarijus derinami pasiruošimo eigoje.

Renginio pabaigoje apdovanojami laimėtojai.

Mielai bendradarbiaujame su renginių agentūromis. 

Renginio pasiruošimui reikia min 3 savaičių nuo datos ir starto bei finišo vietos suderinimo.

Bazinė renginio organizavimo kaina - 1800 Eur + PVM. Galutinė kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, maršruto specifikos ir papildomų užsakovo pageidavimų.

DĖMESIO: atsižvelgiant į Covid-19 užsikrėtimo pavojų, renginius stengiamės organizuoti taip, kad renginio dalyviai kuo mažiau laiko praleistų patalpose ir ypač būriuojantis. Kartu su užsakovu ieškome saugiausio sprendimo.

Teirautis +370 687 73005 arba [email protected]

https://ecodriving.lt/
Sezonas
Vasara
Žiema
Tipas
Iššūkis
Komandiniai žaidimai
Orientaciniai žygiai
Vairavimo pramogos

Įvertinimai

5.0
(2 įvertinimai)
R
Renata
2022 gegužė
Puiki atrakcija
5.0 Puikiai
Ačiū Ecodriving.LT už kokybiškai ir profesionaliai atliktą darbą. Mes su kolektyvu nuostabiai praleidome laiką, įspūdžiai liks ilgam. Tik menka pastabėlė būsimiems šios atrakcijos dalyviams, kad trąsos ilgis ir laikas šioje atrakcijoje galėjo būti šiek tiek trumpesnis, o vykdant užduotis būtų daugiau laiko pasigėrėti neatrastais Lietuvos kampeliais, objektais ir gamta :)
E
Eugenija Meskenaite
2020 spalis
Nepakartojamas renginys
5.0 Puikiai
Orientacinis ralis tai veikla, kuri suvienis komandos narius, suteiks pačias geriausias emocijas ir paskatinis sveiką konkurenciją. Šios varžymos pareikalaus daug ižvalgumo, susitekimo ir nemažai smegenų veiklos. Prie viso to, suteiks daug naujų žinių apie nuostabų Lietuvos kraštą, jo objektus, istoriją bei legendas. Po šio ralio, mūsų komandai, ilgai neišblėso įspūdžiai, turėjome daug karštų diskusijų ir nemažą kiekį adrenalino. Daug kolegų pakartojo mums sudarytą maršrutą su šeimomis. Didelis dėkui "Ecodriving" komadai už puikiai suorganizuotą renginį. Jūs esate tikri profesionalai ir jūsų meilė tam ką darote jaučiasi nuo pirmų susitikimo minučių. Sekmės jums ir labai tikiuosi iki greito.
Rodoma 1 - 2 iš 2
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą
nuo 1.800,00 €

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
1.800,00 €
2 įvertinimų