[email protected]

Kvepalų kūrimo dirbtuvės

[email protected]

Aprašymas

Pirmą kartą užuodę kvapą mes susiejame jį su tam tikru įvykiu, žmogumi, vieta ar net emocija. Dauguma tokių asociacijų susidaro dar vaikystėje. Po kiek laiko užuodus tą patį kvapą mums prieš akis sukyla įvairūs prisiminimai – nostalgiški, malonūs arba atstumiantys, keliantys baimę ar kitas emocijas.

Todėl labai svarbu ką mes įkvėpiame. Apie kvapus sunku kalbėti, todėl kviečiu dalyvauti kvepalų kūrimo dirbtuvėse ir ne tik įkvėpti daug skirtingų aromatų, bet ir pasigaminti sau mielą kvapą.

Galimi dirbtuvių variantai:

Teorinė paskaita, kurios metu sužinosite, kaip išgaunami eteriniai aliejai, jų poveikis ir nauda kiekvienam. Pauostysite kvapus iš visų eterinių aliejų grupių. Pajusite poveikio skirtumą ir intensyvumą. Gaminsite savo sielos kvepalus. Tai tarsi lengva magija, kuri atskleidžia kiekvieno slaptus poreikius. Dažniausia jus pačius nustebina jūsų pasirinkimai.

Dirbtuvių metu suteikiamos visos reikalingos priemonės –  rull buteliukas (10 ml), bazinis aliejus ir pasirenkami eteriniai aliejai.

Grupė iki 10 žmonių.

Kaina 45 eu/žm.

Turėsite puikią progą atrasi savyje tai, ką galbūt buvote paslėpę ar net nežinojote, kad turite. Pažintis ar susitikimas su eteriniais aliejais visada būna neįtikėtinas ir stebinantis. Suteikite sau progą tai patirti.

Renginio trukmė: iki 3 val. 10 žmonių grupei.

Sezonas
Vasara
Žiema
Kita
Patalpoje
Tipas
Gamyba ir edukacija
Paskaita
Edukacija

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą
18%
nuo 55,00 € 45,00 €

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
55,00 € 45,00 €
0 įvertinimų