[email protected]

Porsche Garažas 9:11

Aprašymas

Sveiki atvykę į „Garažas 9:11“ – geriausią vietą automobilių entuziastams ir renginių megėjams. Ši nepaprasta erdvė, esanti Vilniaus miesto širdyje, siūlo nepamirštamą patirtį kaip niekas kitas. Ženkite į pasaulį, kuriame automobilių elegancija susitinka su neprilygstamu svetingumu. „Garažas 9:11“  yra puiki aplinka bet kokiai progai. Nesvarbu, ar planuojate įmonės renginį, privačią vakarienę ar ypatingą šventę, mūsų vieta sukuria pagrindą tikrai nepaprastam susirinkimui. „Garažas 9:11“ organizuojamas kiekvienas renginys yra unikalus, ir didžiuojamės galėdami dalintis sukaupta patirtimi, kuri atitinka jūsų konkrečius poreikius.

Mūsų atsidavusi komanda glaudžiai bendradarbiaus su jumis, siekdama užtikrinti, kad jūsų vizija taptų realybe – nuo ​​vietos išplanavimo pritaikymo iki išskirtinių meniu „Le Mans" restorane kuris sužavės jūsų svečių skonio receptorius. Vienas iš svarbiausių „Garažas 9:11“ akcentų yra mūsų pasaulinio lygio automobilių kolekcija. Pasinerkite į turtingą istoriją ir žavingą legendinių Porsche automobilių grožį. Mūsų profesionalūs gidai nuves jus į kelionę laiku, dalinsis įspūdingomis istorijomis ir įžvalgomis apie šiuos inžinerijos šedevrus. Nesvarbu, ar esate automobilių mėgėjas, ar tiesiog vertinate kokybę, mūsų kolekcija žada jus nustebinti. Universali erdvė gali priimti įvairaus dydžio susibūrimus – nuo ​​intymių susibūrimų iki didesnių renginių. Pažangiausia garso ir vaizdo įranga ir nepriekaištingas dėmesys detalėms „Garažas 9:11“ užtikrina sklandų ir įsimintiną patirtį jums ir jūsų svečiams. Leiskite mums būti jūsų partneriu kuriant nepaprastą įvykį, kuris išliks atmintyje daugelį metų. Užsisakykite renginį pas mus šiandien ir leiskitės į nepamirštamą kelionę į Porsche pasaulį.

Erdvės

Nėra nuotraukų
{{totalPrice}} € {{ formatMoney(room.room_all_day_price) }} / dienai

{{room.title}}

  • {{room.room_styles[roomType.type]}}
Pasirinkti

Įstaigos privalumai

Bevielis internetas
Pritaikyta neįgaliesiems
Įvairios pramogos

Vietovė

Centras
Senamiestis

Tipas

Netradicinės vietos
Restoranas
Lauko erdvė
Paskaitos

Informacija

Įvertinimai

5.0
(1 įvertinimas)
A
Asta Bagdonaviciene
2024 vasaris
Įdomi, nekasdieniška patirtis!
5.0 Puikiai
Dėkojam Porsche garažui mus priėmusiam į nekasdienišką ekskursiją. Smagu, kad esate lankstūs derinime, siūlote ir individualią patirtį. Buvo įdomu!
Rodoma 1 - 1 iš 1
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą

Vietovė

Užupio g. 24

Įstaigos privalumai

Bevielis internetas
Pritaikyta neįgaliesiems
Įvairios pramogos

Vietovė

Centras
Senamiestis

Tipas

Netradicinės vietos
Restoranas
Lauko erdvė
Paskaitos