[email protected]

Kavos degustacijos ir edukacinės programos

370 612 36600

[email protected]

Specialus pasiūlymas
Kavos degustacijos!


Aprašymas

Gera, kokybiška, šviežia kava biure - mūsų pagrindinė misija.

Kavos pažinimas yra ilgas, nenutrūkstantis ir malonus procesas: nuolat semiamės žinių, atrandame naujovių, tobulėjame, tą patį siūlome ir savo klientams. Kai atrandame įdomių naujų produktų, visada skubame pasidalinti – rengiame degustacijas, baristų mokymus, kavos ragavimo (coffee cupping) praktikas bei edukacines programas.  

Šiandieniniame pasaulyje kava nebėra tik puodelis karšto gėrimo. Kavos kultūra reiškia daug daugiau, nei vien troškulio numalšinimą. Augant kavos kultūrai, vis dažniau dėmesys atkreipiamas į kavos kokybę, kava tampa neatsiejama darbo bei poilsio kultūros dalimi. Todėl ypatingai svarbu skirti pakankamai dėmesio tinkamos kavos pasirinkimui, atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį.

HotCup dar nuo 2014 metų savo klientams padeda pasirinkti jų lūkesčius ir skonį atitinkančią šviežio skrudinimo kavą iš įvairių pasaulio regionų, pasirūpina sklandžiu kavos tiekimu, užtikrina produkto kokybę.

Įvertinsime jūsų asmeninius ar jūsų biuro poreikius, pasiūlysime išsinuomoti ar įsigyti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį kavos aparatą, supažindinsime su aparto naudojimosi instrukcija, pasirūpinsime jo valymu, technine priežiūra.

 

Sezonas
Vasara
Žiema
Kita
Patalpoje
Tipas
Degustacijos

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
0,00 €
0 įvertinimų