[email protected]

Gastro simpoziumas: nuo Homo Sapiens prie Homo Gourmet

+37068681639

[email protected]

  • 500
  • 2H
Specialus pasiūlymas
Pasitinkant šventes!


Aprašymas

Simpoziumu Senovės Grakijoje vadinta vakarienės dalis, kurioje, malonumo vardan, buvo mėgaujamasi vynais, lydimais intelektualių diskusijų. Dabar įprasti simpoziumai nukrypo į pastarąją dedamąją. Kviečiu grįžti prie šaknų ir sudalyvauti simpoziume su visomis dalimis.

Simpoziarchas – Mykolas Lepeška.

KAS?

Tai 2 val trukmės online patyriminė skonių dermės laboratorija, praturtinta sultingomis gastronomijos istorijos razinkomis: nuo 1.9 mln. metų senumo įvykių, leidusių mums tapti žmonėmis, iki pastarųjų dienų neuromokslų atradimų.

KAM?

Skonių atradėjams grupėmis nuo 6 iki 500 asmenų.

KAIP?

Kiekvienas dalyvis gaus laboratorinę įrangą – laboratorinius akinius, Petri lėkštutes, įrankius ir darbinį įvairių skonių ingredientų rinkinį.

KĄ VEIKSIME?

Kartu leisimės į atradimų kupiną kelionę, kaip nuo amžių amžinųjų iki dabar keitėsi gero skonio supratimas ir koks jis kiekvienam iš mūsų.

VERTĖ ĮMONĖMS?

Simpoziarcho patirtis organizacijų konsultavime leidžia į simpoziumo audinį įpinti Jūsų organizacijai svarbias žinutes, stiprinti ir įkvėpti komandinę dvasią.
Simpoziumo rekvizitas suteikia daug galimybių darbdavio įvaizdžio formavimui (angl. – employer branding). Juo darbuotojai, tikėtina, dalysis socialiniuose tinkluose.

Sezonas
Vasara
Žiema
Kita
Patalpoje
Tipas
IT pramogos
Degustacijos
Gamyba ir edukacija

Įvertinimai

5.0
(1 įvertinimas)
J
Jurgis Did
2020 lapkritis
Smagus unikalus formatas
5.0 Puikiai
Online gastro simpoziumas – smagus būdas paversti maistą kelione. O bendrai patirti maisto malonumų atradimai stiprina tarpusavio ryšį. Rekomenduoju!
Rodoma 1 - 1 iš 1
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą
nuo 800,00 €

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
800,00 €
1 įvertinimų