[email protected]

Aldegunda - įsimintina muzika Jūsų šventei!

Vilnius

+37061339143

[email protected]

Specialus pasiūlymas
Muzikinė naujiena!


Aprašymas

Aldegunda – charizmatiška atlikėja iš JAV, ryškiam ir įsimintinam Jūsų vakarui! Atlikėja puikiai žinoma kaip itin universali ir talentinga kūrėja, kurios sodrus balsas pritraukia minias klausytojų, bei gerbėjų.

19 metų gyvenusi ir koncertavusi Čikagoje, atlikėja Lietuvai siūlo ypatingą sceninę patirtį. Pasaulietiški pamėgti ritmai, inteligentiško bliuzo sąskambiai, Amerikos klasika, pačios kūrybos hitai, lengvojo roko dainos, lietuviška estrada - visa tai ir dar daugiau klausytojai kaskart išgirsta jos koncertuose.

Aldegundos dainos skamba pagrindinėse radijo stotyse, o viena jų nominuota geriausia 2023m. daina. Atlikėja sėkmingai dalyvavo Eurovizijos dainų konkurse, taipogi projekte “Lietuvos Balsas.Kartos”

Elegancija ir žaismingumas - tai, kas geriausiai atspindi jos charakterį. Atlikėja su publika gali bendrauti tiek anglų, tiek lietuvių kalbomis. Aldegunda, kaip niekas, sukuria nuostabią vakaro nuotaiką, bei įtraukia vakarėlio dalyvius į nepamirštamų muzikinių linksmybių sūkurį. Poreikiui esant, ji mielai Jūsų renginį ir praves.

Koncerto kaina ir trukmė pagal susitarimą.

Kviečiame pasiklausyti Aldegundos dainų:

"Viskas bus gerai"

"Naktinis miestas"

"Holiday"

Aldegundos Youtube kanalas --> Youtube/Aldegunda

Sezonas
Vasara
Žiema
Kita
Patalpoje
Fizinis krūvis

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą
nuo 1.000,00 €

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
1.000,00 €
0 įvertinimų