[email protected]

Žiemos naujienos Jums!

Kviečiame susipažinti  su TOP 3  naujienomis:

Šventinės, netradicinės idėjos!

Kviečiame patirti emocijų bangą 21a. Muzikos Salone “32 kėdės“. Erdvė skirta dieniniams ir vakariniams susibūrimams, muzikai, įdomiems pokalbiams ir maisto meistrų kurtiems skonių potyriams bei rinktinių gėrimų degustacijai. Rengiame šventinius Salonus įmonėms bei privačias šventes. Rūpinamės atlikėjų, maisto, gėrimų bei personalo užsakymu. 

Dalyvių skaičius – iki 35 asm.

Pagal jūsų poreikius suderinsime renginio programą bei pasirūpinsime sklandžiu jos įgyvendinimu. Daugiau informacijos: www.32kedes.lt  +370 65839018.

Registracijos metu pasakykite PLACER.LT ir Jūsų lauks DOVANA- pakvietimas į muzikinę degustaciją!

Interaktyvus Vilniaus miesto pažinimas

Interkatyvus, pažintinis maršrutas su Jūsų mobiliu įrenginiu – tai smagi pažinimo, aktyvaus judėjimo ir atradimų kelionė po Vilniaus senamiestį.  Jos metu linksma, žaisminga ir įtraukiančia forma pakviesime komandą ar pavienius svečius pasivaikščioti, atrasti, rungtis atsakant į klausimus. 

Aplankysite 10 skirtingų senamiesčio vietų, nueisite 12 km,  atsakinėsite į klausimus per Jūsų mobilų įrenginį, rinksite taškus ir smagiai leisite laiką.

Tik Jums skirtas 2 val. maršrutas, Vilniaus senamiesčio istorijos pažinimas, ieškant interaktyviame žemėlapyje ir gyvoje aplinkoje  atsakymų ir naujų potyrių. 

Trukmė: 1.5-2 val. – visa diena

Dalyvių skaičius: 1 – neribotas

Užsakyti Interaktyvus Vilniaus miesto pažinimas - Placer.lt

Privati meno degustacija "AP galerijoje" Užupyje arba pas Jus!

Meno degustacija – tai įkvepiantis, pažintinis-pramoginis, mūsų galerijos patentuotas renginys, per 5-rius metus pamėgtas įvairių Lietuvos kolektyvų, konferencijų dalyvių, jaukių šeimos švenčių dalyvių.

Meno degustacijos metu kūriniai eksponuojami ant molbertų po du, juos keičiant ir komentuojant. Per 1,5 val. pristatome po ne mažiau nei keturis 10-ties atrinktų menininkų kūrinius. Galėsite juos apžiūrėti iš arti, patyrinėti smulkias detales, užuosti potėpius, o gal ir paliesti skirtingas faktūras. Susipažinsite su žinomų meno profesionalų kūriniais iš visos Lietuvos (tapyba, grafika, fotografija, skulptūra, keramika, tekstilė ir kt.). 

Nudžiuginkite dovanodami edukaciją ir naujus potyrius, siųsti užklausą Privati meno degustacija "AP galerijoje" Užupyje arba pas Jus! - Placer.lt

PLACER komanda suteiks Jums šias paslaugas:

  • Pasirūpinsime Jūsų  šventiniu sveikinimu, dovana, paruošime išskirtinį pristatymą;
  • Klientas galės pasirinkti papildomas paslaugas;
  • Užklausas siųskite e-mail [email protected] +370 612 84141 

Visus geriausius pasiūlymus rasite Pramogos verslui - Placer.lt (salerenginiui.lt)