[email protected]
  • 120
  • 4H

Aprašymas

Mieste Naktis… Bunda Mafija! Ši, nuo žaidimo neatsiejama frazė jau daugiau kaip 30 metų lydi intelektualius renginius, vakarėlius, įmonių komandos formavimo susitikimus. Žaidimas, sukurtas 1986 m. psichologo Dmitry Davidoff jau tapo klasika ir yra išrinktas tarp 50 geriausių visų laikų žaidimų. Ir tikrai pelnytai. Daugeliu atvejų žaidžiant yra lavinami tam tikri įgūdžiai, o Mafija pagalba galima patobulinti savo emocinį intelektą, pagerinti kūno kalbos skaitymo įgūdžius, lavinti socialinį bendravimą.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai. Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūs žaidimai, todėl kai kyla klausimas ką veikti – atsakymas akivaizdus, tiesa?

Mafija žaidimo tikslas – tobulinti komunikavimo kompetencijas ir bendravimo įgūdžius. Stiprinti komandinę dvasią, palaikyti žaidėjų ir komandos ryšius. Negana to, kad šis laisvalaikio praleidimo būdas duoda galimybę puikiai ir naudingai leisti laiką – sklinda gandai, kad jis buvo sukurtas specialiųjų tarnybų užsakymu, o mes puikiai žinome, kad šios struktūros neužsakinėja nieko be reikalo.

MAFIA CLUB INTERNATIONAL:

  • Tai prekės ženklas pionierius, pradėjęs organizuoti viešus Mafia žaidimus Vilniuje ir Londone;

  • Tai aukšto lygio renginiai, sukviečiantys išsilavinusius ir sėkmingus žmones praleisti laisvalaikį intelektualiai neskaičiuojant laiko.

*Mūsų pajėgumai 10 - 120 dalyvių. Pasiūlymas pateiktas 10-čiai žmonių. Didesnių grupių pasiūlymas aptariamas tiesiogiai su užsakovu.

Sezonas
Vasara
Žiema
Kita
Patalpoje
Tipas
Iššūkis
Komandiniai žaidimai
Teatras
Edukacija

Įvertinimai

5.0
(1 įvertinimas)
M
MB Laba diena
2021 kovas
Įmonės gimtadieniui- Mafia Club puiki dovana
5.0 Puikiai
Mafijos žaidimą iš Mafia Club International buvome pasirinkę savo įmonės gimtadienio šventei, tuo metu, kai renginiai galėjo vykti tik online. Dalyvavo apie 20 darbuotojų – kai kurie buvo žaidę skirtingas mafijos versijas iki to, kai kurie apskritai pirmą kartą girdėjo apie šį žaidimą. Tačiau tai nesutrukdė smagiai praleisti laiko, ir net naujokai po pirmo rato perprato taisykles ir visiškai įsitraukė į žaidimą. Buvo įdomu stebėti kolegas, kurie atsiskleidė visiškai kitokiame amplua. Šis žaidimas padėjo atrasti žmonių savybes, kurių galbūt neatskleidi kasdienėje veikloje – kažkas labai strategiškai mąsto, kažkas yra be galo analitiškas, kai kurie puikiai valdo emocijas, tuo tarpu kitus gali nuskaityti kaip atverstą knygą. Laikas praėjo labai greitai ir tos trys žaidimo valandos tikrai neprailgo. Kalbant apie žaidimo organizavimą, tikrai maloniai sužavėjo komandos profesionalumas – pradedant nuo pardavimo momento ir detalių derinimo, baigiant pačiu vedimu. Viskas tikrai labai aukštame lygmenyje. Ačiū 😊
Rodoma 1 - 1 iš 1
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą
nuo 300,00 €

Papildomos kainos

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
nuo
300,00 €
1 įvertinimų