Jei artėja svarbus verslo renginys, konferencija, esminiu klausimu tampa renginio vieta. Ne visi verslo subjektai turi savo patalpas konferencijoms, kuriose gali talpinti daug asmenų: tiekėjų, verslo partnerių ir pan. Todėl, jei organizuojate verslo renginį, konferenciją, seminarą ar kt., tikėtina, teks nemažai laiko skirti tinkamos renginio vietos paieškai. O rasti ne tik talpią, tačiau drauge ir reprezentatyvią vietą gali pasirodyti ne taip ir lengva. Maža to, pastebėsite, kad milžiniška pasiūla gali tapti tikru galvos skausmu, kai reikės rinktis iš begalės pasiūlymų. Jei Jums reikalinga salė renginiui, tikėtina, kad ieškosite jos internete, rinksitės iš labai didelio kiekio pasiūlymų, atrinksite kelias alternatyvas, vertinsite jas, kol galiausiai priimsite galutinį sprendimą. Toks procesas užims labai daug Jūsų laiko, juo labiau kad rinkoje pasiūlymų rasite tikrai labai daug. O jei dar po ilgų dvejonių ir pasirinkimų paaiškės, kad pasirinkta vieta reikiamai datai jau rezervuota? Jūs grįšite į pradinį paieškos etapą ir viską pradėsite nuo pradžių. Tačiau yra puikus sprendimas – sistema, kurioje Jūs galite filtruoti visus pasiūlymus pagal savo kriterijus. www.salerenginiui.lt padės taupyti brangų Jūsų laiką ir operatyviai rasti tinkamiausią pasiūlymą. Rinkdamiesi salę renginiui, galėsite naudotis siaura ir detalia paieškomis. Kriterijai, pagal kuriuos galite pasirinkti salę renginiui:
  • Miestas. Miestas, kuriame planuojamas renginys ar konferencija, yra labai svarbus kriterijus. Ši paieška ypač naudinga, jei renginį organizuojate mieste, kurio patys nelabai pažįstate, ir nežinote, kokios alternatyvos jame yra. Pasinaudojus paieška Jums bus pateikti Jūsų reikalavimus atitinkantys pasiūlymai.
  • Dalyvių skaičius. Tai vienas esminių kriterijų, organizuojant bet kokį renginį. Salė renginiui turi būti pritaikyta būtent tokiam asmenų skaičiui (arba daugiau), koks dalyvaus renginyje.
  • Tipas. Paieškoje galite pasirinkti iš šių tipų: viešbučiai; verslo ir konferencijų centras; kaimo turizmo sodybos; netradicinės vietos. Salės renginiui tipas labai svarbus ir neretai pasirenkamas, atsižvelgiant į renginio dalyvių amžių, užimamas pareigas, renginio tipą bei trukmę ir kt.
Maža to, paieškoje galite pasirinkti, kad Jums būtų pateikti tik akcijiniai pasiūlymai, leisiantys sutaupyti. Tokia sistema itin reikšminga, jei neturite laiko valandų valandas vertinti įvairių pasiūlymų, jų ieškoti ir pan. Tiesa, vertindami alternatyvas atsižvelkite, kad salė renginiui būtų reprezentatyvi: švaru, tvarkinga, patogu, jauku ir pan. Labai svarbu ir patogus privažiavimas prie renginio vietos. Jei renkatės kaimo turizmo sodybą, prioritetą teikite toms vietoms, prie kurių privažiavimas kuo patogesnis. Fotografas Julius www.fotogidas.lt