Kviečiame  į partnerių rengiamą pojūčių ir pokyčių seminarą.
Seminaro programoje pažinsime gydomųjų garsų svarbą ir vertę, savo kūną pamaloninsime Tai chi pratimais, kviesime savo sveikatinimesi rasti daugiau vietos ir grūdinimuisi.
Visa programa skirta kiekvienam atskleisti naujas galimybes, kurios - jauniems leistų, nemažinant gyvenimo tempo, sumažinti streso lygį, o vyresniems – išmokti labiau save tausoti.
Tikslas vienas – būti sveikesniais, energingesniais, kūrybiškesniais, dėmesingesniais ir mokančiais džiaugtis gyvenimu. Jei atvyksite, Jūsų laukia neįkainojama patirtis, naujas požiūris į įvairias gyvenimiškas situacijas, gongai ir gydomieji skambančių dubenų garsai, ir mokymasis jais skambinti, pokalbiai, klausimai-atsakymai,
dalijimasis patirtimi. Išmėginę įvairius skambinimo būdus, į savo namus parsinešime žinią - ramybės,
harmonijos ir sveikatinantį šaltinį. O jo versmės pamalonins ir mus pačius, ir mūsų artimuosius.
Muzikavimo džiaugsmas skleisis dar ir bendrai muzikuojant Afro būgnų rate.
Savo patirtimi dalinsis ir užsiėmimus ves muzikantas, pedagogas, muzikos terapijos specialistas Linas Švirinas. Tad kviečiame ne tuos, kurie tik už permainas. Kviečiame tuos, kurie nori keistis, padėti sau ir artimiesiems. Sveikatinimosi formų yra daug ir daugelį jų žinome, bet neretai kažko trūksta, kad pradėti, o pradėjus tęsti. Gal tai įkvėpimas ar motyvuojantys pavyzdžiai?
KUR:
Pervalkoje, atokioje ir erdvioje vietinę architektūrą menančioje sodyboje ant vaizdingo Kuršių marių kranto.
Erdviuose dviviečiuose ar triviečiuose kambariuose gyvens atitinkamai - po du ar tris asmenis (kiekvienas kambarys – su atskiru WC bei dušu). KADA:
Š.m. balandžio 28-30 d. (penkt.-sekm.) saulėčiausioje Lietuvos dalyje pasitiksime atėjusį pavasarį. KAINA:
200€ viskas įskaičiuota (dvi nakvynės, pilnas vegetariškas maitinimas, visa programa). *Savaitgalio seminaras skirtas suaugusiems* Detali programa (1) Pokyčių ir pojūčių seminaras Dabartynė. | Facebook. PASITEIRAVIMUI:
Tel.: 867114408, Gediminas, 860000370, Linas;
El.p.: [email protected] REGISTRACIJA:
Registracija įvykdyta laikoma tik apmokėjus už kursus.