INWIN DERYBININKŲ AKADEMIJA

INWIN institutas – tai derybinių kompetencijų centras, tyrinėjantis ir vedantis derybų mokslą į priekį. Instituto veikla orientuota į derybinių, pardavimų kompetencijų gilinimui skirtą paslaugų paketą, atliekant tyrimus ir kuriant įrankius, kurie padeda organizacijoms ir asmenims versle bei derybose.

 

DERYBININKŲ AKADEMIJA
INWIN instituto ekspertų sukurta 12 mėn. trukmės programa – treniruočių stovykla, skirta patyrusiems derybininkams ir norintiems tokiais tapti.

Programos autoriai ir lektoriai:
DARIUS PIETARIS – vienas geriausių šalies mokymo ekspertų, lyderystės, vadovavimo konsultantas, emocinio intelekto, derybų ir pardavimų treneris. Dešimtmečių patirtį sukaupė dirbdamas su sprendimų priėmėjais, komandomis ir aukščiausio lygio vadovais.

DAINIUS PELDŽIUS – vienas pirmųjų ir sėkmingiausių derybų trenerių Lietuvoje, turintis daugiau kaip dviejų dešimtmečių patirtį ugdant organizacijas ir jų vadovus. Konsultacinė veikla apima darbą su Lietuvos ir tarptautinėmis bendrovėmis sėkmingų pardavimų, darbo su svarbiais klientais (Key Account Management), pardavimų padalinio valdymo ir derybinių kompetencijų ugdymo programose.

Paremta Harvardo Teisės mokyklos ir jos derybų programos tyrimais, deklaruojamais principais, modeliais bei metodais. 


Programoje studijuosite:
- Efektyvias derybas ir jų principus
- 3D derybas
- Kompleksiškas derybas
- Konkursines derybas
- Derybų psichologiją

 

Jūsų lauks:
- 88 val. praktinio darbo su konsultantais;
- 6 sesijos;
- 6 individualios konsultacijos;
- 8 dienos praktinių treniruočių profesionalių derybininkų grupėje.
 
Susisiekime pasikalbėti plačiau:
+370 677 06467