Šie metai kitokie, bet aktyvūs renginiais, komandų išvykomis ir aktyviomis veiklomis. Po keletos metų pertraukos "Personalo valdymo profesionalų asociacija" grįžo į sceną su gyva konferencija MOTIVATED AT WORK 2022. Kas šiais metais pasikeitė, kokias naujienas galime atrasti renginių industrijos rinkai?

HR specialistai ieško naujų motyvacinių įrankių, paslaugų ir pramogų. Į rinką drąsiai žengia tokios naudų platformos kaip MELP, STEBBY.

Atsiranda nauja kryptis, kurią gali pasiūlyti renginių industrija: motyvaciniai žaidimai, žygiai, pramogos.

PLACER.LT atrado naują nišą ir įmonėms ruošia programas tokias kaip "Wellness spring", "Wellness days", "Naudų programos", kuriose yra ne tik paskaitos, bet ir joga, kvėpavimo technikų pamokos, sveikatingumo stovyklos, maudynės ir t.t.

Buvo įdomu išgirsti atsilipimus pirmų klientų įmonės OUTOKUMPU, kuriems PLACER.LT ir GoForward paruošė 3 mėnesių "Pavasario naudų programą", į kurią įėjo šios paskaitos:

Adrija Čepaitė "Kaip tapti stipresniu šioje sudėtingoje situacijoje?"

Kvėpavimo praktikos - "Vidinės ramybės praktika"

Psichoterapeutas Dainius Jakučionis "Kaip sumažinti nerimą"

Kaip stiprinti kantrybę ir ištvermę didėjančio fizinio ir psichologinio nuovargio sąlygomis? Nomeda Marazienė, emocinio intelekto trenerė

Vaistas, kuris nieko nekainuoja: kaip sveikatos gerinimui išnaudoti šaltį?, Žilvinas Gruodis, „Wim Hof Method“ instruktorius

Gydytoja dietologė Kristina Jasmontienė „Emocinis valgymas: kaip jį atpažinti ir valdyti

MOTIVATED AT WORK 2022 kalbėta daug temų, bet patiko Karolio Rimkaus pranešimas apie darbuotojų ambasadorystę:

  • 📌 Kaip parašyti socialinių tinklų gaires ir taisykles savo kolektyvui
  • 📌Kaip greitai ir paprastai pasirašyti EVP (Employee Value Proposition)
  • 📌 Ambasadorių programų tipai 
  • 📌 Dažniausios adresuotinos darbuotojų baimės dėl komunikavimo
  • 📌 Argumentų rinkinys vadovams ir team lead'ams, kuriuos norit įtikint komunikuoti
Ši konferencija dar kartą įrodė, kad turime keistis kartu su besikeičianiais klientais, kurie yra  kartu ir įmonių darbuotojai - mūsų renginių industrijos klientai.