Placer.lt  visada atviri suteikti erdves be papildomo mokesčio renginiams skirtiems socialinei veiklai, projektams.

Mamų unijos šeimos namai jau 2022 metais planuoja atverti duris ir pakviesti verslo klientus naudotis šių namų erdvėmis nedideliems susitikimams ar renginiams.

Šiuose namuose pagalbą randa sergantys vėžiu vaikai ir jų šeimos nariai.

Prisidėkite ir Jūs prie prasmingų darbų ir projektų. Pristatome Jums vieną iš projektų:

BŪNA DOVANA APIE NIEKĄ

ir

YRA DOVANA APIE VISKĄ!

Mamų unijos produkcija, kurta kartu su draugais, skirta nudžiuginti kiekvieną širdį. Dėl to didelę dalį jos žymi prasmingas užrašas GYVENTI GERA.

Minkštučiai ir patogūs laisvalaikio džemperiai ir marškinėliai primena ir linki Jums mylėti gyvenimą ir džiaugtis kiekviena diena lyg dovana!

Jaukūs, švelnūs ir spalvingi rankšluosčiai bei rankų darbo “Smells like spells” žvakės atneš į Jūsų namus jaukumą, ramybę, sutelks šeimos narius, paskleis namuose gerą atmosferą ir nuotaiką.

Jaukiems draugų susibūrimams ar šventėms pravers Mamų unijos kava ir arbata, kurios prabudins ne vieno jas ragavusio energiją, sutelks bendrystei ir nuteiks maloniai dienai.

Įsigydami šias ir kitas prekes Mamų unijos e-parduotuvėje https://mamuunija.lt/e-parduotuve/, Jūs ne tik pasidovanojate sau, draugams ar šeimai jaukumo gabalėlį, tačiau kartu ir padedate sveikti vėžiu sergantiems vaikams!