Paramos ir labdaros fondas Mamų unija, bendradarbiaudamas su erdvių platforma „Placer.lt“, pirmą kartą surengė verslo kontaktų popietę „Netradicinės erdvės, NVO ir verslo organizacijų bendradarbiavimas“.
 
Popietė prasidėjo ekskursija po 2020 m. duris atvėrusius fondo Šeimos namus, kuriuos sudaro erdvi renginių salė ir konferencijų kambarys, 11 apartamentų, valgomojo ir virtuvės zona, reabilitacijos centras, kuriame – baseinas, kineziterapijos salė, interaktyvus kambarys ir kitos erdvės, kuriose dirba savo srities profesionalai.
 
Fondo „Mamų unija“ sprendimas atverti duris bendruomenėms ir jų renginiams yra puiki verslo ir NVO sinergija. Verslo klientai ieško netradicinių erdvių, kuriose galima būtų apjungti ir skirtingas veiklas: ekskursiją po pastatą, išklausant organizacijos istoriją, mankštą, nakvynę.
Taigi, šis renginys yra tarsi mini pilotinis projektas, kuris apjungs verslą, NVO ir VŠĮ bendrų idėjų pasidalinimui. Tikiu, kad tai bus puikus pavyzdys ieškantiems, kaip įtraukti verslo įmones į aktyvesnį bendradarbiavimą su NVO“, - sako Placer.lt platformos įkūrėja Lina Nosevič.
Ačiū FRESH POST, Vienakąsnis už puikias vaišes, o SPA VILNIUS ir Vilnius Grand Resort už paramą ir nuostabius prizus.

„Mamų unija“ atvėrė netradicinę erdvę verslo ir bendruomenių renginiams - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis