Kovo 24 d. PLACER.LT kartu su "Hilton Garden Inn Vilnius City Centre" viešbučiu pakvietė klientus į verslo popietę. 

Adrija Čepaitė - lektorė, docentė, sceninės iškalbos ir retorikos meistrė, pasidalino ir kartu įkvėpė įmonių atstovus naujiems pokyčiams: kaip apjungti komandą ar įmonės vertybės dar yra aktualios šių dienų realybėje? 

Kaip tapti stipresniu šiuo laikotarpiu, koks vadovo vaidmuo ir daug kitų iššūkių ir patarimų  atskleidė  GoForward academy lektorė  Adrija Čepaitė.  

Renginio organizatorius, PLACER.LT platformos įkūrėja Lina Nosevič, pasidalino informacija apie naujas erdves ir pramogas verslo įmonėms. Arėjant vasarai renginiai keičia savo veidą: ieškoma edukacijų,  bendrų ir įprasminančių veiklų. 

Konferencinių ir verslo renginių organizatoriai aktyviai ieško naujų platformų, kurios suteikia galimybę ne tik stebėti konferenciją, bet aktyviai lankyti stendus, turėti susitikimus, o po renginiai numatytą laiką pasiekti įrašus. Ateina į rinką nauji paslaugų tiekėjai tokie kaip  MITTO - virtualių renginių platforma.

PLACER.LT  pristatė partnerystę su mokymų platforma Go Forward - kurią atstovauja PLACER.LT ir adaptuoja verslo klientams naudas ir mokymus. Šią platformą greitai pamėgo verslo klientai: AGMIS, IGNITIS, IF ir kiti. Platformoje daugiau nei 50 geriausių savo srities profesionalų dalinasi vertingomis žiniomis ir patirtimi! 

Renginio svečiai susipažino su PLACER. LT paslauga - „Meno degustacijos" renginio formatu, kurią pravedė galerininkė Vilma Jankienė. 

Renginio partneris - viešbutis  "Hilton Garden Inn Vilnius City Centre" pristatė  atnaujintą „Delicious Directions" renginių koncepciją bei kvietė paskanauti ir atrasti naujų skonių, užsakant ne tik kavos pertraukas, bet ir pietus.

Klientai įsitikino, kad viešbučio erdvės: stogo terasa, skudučių erdvė padės Jūsų renginį  transformuoti į įvairius formatus  su naujomis idėjomis bei šiuolaikiniu sostinės ritmu! 

Erdvių platforma transformuojasi  padėdama klientams atrasti ne tik erdves, pramogas,  bet kurdama "Naudų programas", kartu su partneriais GrECo Saugauta Emociškai stiprūs KARTU! - Placer.lt  bei  teikdama mokymų paslaugas kartu su  GoForward Academy .