Balandžio 28d. hipsteriškoje erdėje Imaguru Startup Hub - Placer.ltAudra Savickiene klientus supažindino su  pasaulinėmis tendencijomis bei ateities įžvalgomis apie "metaverse"(metavisatos).  Šio termino  paieška "sprogo" Google paieškose, kai Facebook paskelbė, kad nuo šiol jie bus META kompanija. Virtualios realybės (VR) inovacijoms įsitvirtinant, pokyčių tikimasi daugelyje sričių, tad renginiai ir konferencijos – ne išimtis. Svečiai Išgirdo, kokias inovatyvias komandines ir individualias VR patirtis  fizinei ir emocinei sveikatai gerinti jau šiandien gali pasiūlyti verslui PLACER.LT partneris- INCENTIVUS  renginių organizatorius.

Renginio organizatorius, PLACER.LT portalo įkūrėja Lina Nosevič, pristatė  naujausias erdves ir pramogas vasaros renginiams. Pasidalino įžvalgomis ir renginių tendencijomis.

Apie lanksčias darbuotojų naudas bei jų naudojimą komandos įsitraukimui didinti, kalbėjo  MELP vadovas Juozas Sargūnas.

Artėjant vasarai  studija JAUSMAS, supažindino ne tik  maitinimo galimybėmis vasaros renginiams, bet ir informacija apie išvykstamas vakarienes, kurias ruošia vaišes  nuo 1 iki 1000  dalyvių.  JAUSMAS pakvietė paskanauti ir sužinoti kuo nauju ir įdomiu galite nustebinti save ir klientus. 

Vasaros renginiams naujieną pristatė Irina Žilinskienė su „ NOBLE NETTLE" produktais iš fermentuotų dilgėlių ,  kurie ne tik subalansuoja skrandžio veiklą bet ir suteikia laukinės energijos  . Dilgėlių maistas  kaip kritiškas  karys apsaugo kūną nuo streso  toksinių  medžiagų kaip iš išorės taip ir iš vidaus  subalansuodamas hormonų veiklą.  Inovatyvus maistas gali tapti savotišku tiltu tarp klasikinės  ir vegetariškos mitybos  vartojant su įvairiais užkandžiais.  Degustacijoje  maistas pateiktas per tradicinę užtepėlių, pagardų formą   papuošdamas vaišių  lėkštę vasarišką žalia spalva.

Klientai aktyviai dalyvavo apklausoje, domėjosi naujienomis ir inovatyviais renginių sprendimais.