Išskirtiniai ir konceptualūs sprendimai atsipirko viešbučiui „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ – lyderiauja tarp 940 „Hilton Garden Inn“ viešbučių pasaulyje, o vietinėje rinkoje lenkė konkurentus ir kainoje, ir užimtume. Vilniuje esantis viešbutis laimi ne tik vietinius apdovanojimus (kaip pvz. „Lietuvos turizmo forume“ – „Viešbutis-lyderis pandemijos metu“), bet yra pripažintas ir tarptautiškai: kelionių portaluose „Tripadvisor“, „Booking.com“ ir „Expedia“ viešbutis yra įvertintas aukščiausiais balais.Lyderiauja ir tarp 940 „Hilton Garden Inn“ viešbučių pasaulyje, kurie yra net 55 šalyse.

Pagal „Hilton“ kompanijos įvertinimus „SALT 2021“ ir „SALT YTD 2022“, Vilniuje esantis viešbutis viršija 80 rodiklį. Iš keturių įsteigtų „Hilton“ nominacijų, laimėjo net tris: geriausiu 2021 metų „Hilton Garden Inn“ Generaliniu direktoriumi tapo Tadas Ėvaltas, stipriausia pardavimų ir rinkodaros vadove – Zinaida Karpičienė, o vertinant viešbučio aptarnavimo lygį, švarą, paslaugumą priimant svečius, viešbutis „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“  užėmė pirmąją vietą pasaulyje tarp 940 Hilton Garden Inn viešbučių, t. y. pasiekė aukščiausią svečių įvertinimą.„

Pirmieji pristatė pop-up degustacines vakarienes kambariuose, kvietė klientus žiūrėti „Kino Pavasario“ repertuarą viešbutyje, siūlė „Privatų barą“ svečio kambaryje, organizavo teminius renginius viešbučio terasoje ir kiemelyje. Pirmieji rinkai pristatė šeiminius jungiamuosius kambarius, dienos kambarius – pavertė juos darbo erdvėmis, teikė ir ilgalaikio apgyvendinimo pasiūlymus.   „Būti kelis kartus sėkmingesniais nei konkurentai yra ne tik didžiulė pergalė, bet ir nuoseklaus darbo, vieningos, veiklios komandos rezultatas. Kartu jaučiame ir didžiulę atsakomybę prieš būsimus svečius, savininkus, socialinius partnerius, nes planuojame rezultatą dar labiau gerinti“, – sako Tadas Ėvaltas.

Šią vasarą viešbutis žada rinkai pristatyti stogo terasą – naują erdvę su panoraminiu vaizdu privatiems renginiams, kurioje organizuos ir temines pop-up degustacines vakarienes.