Kažkada adresu Kalvarijų gatvė 59 veikė pirmasis policijos komisariatas, o dabar, praėjus keliems dešimtmečiams, čia kviečiame apsistoti svečius iš viso pasaulio. CALVARY - viešbutis įkvėptas mus supančios gatvės ir istorijos. XIX amžiaus statinys, restauruotas ir prikeltas antram gyvenimui, kad taptų jūsų namais Vilniaus mieste. 

Vos atvėrus CALVARY viešbučio duris, įėjusius svečius pasitiks sieninis fontanas, kurio fone – XIX amžiaus Vilniaus žemėlapis. Panašūs vaizdai juos lydės ir toliau, nes kiekviename kambaryje tapetai – su tuo pačiu žemėlapiu, tik skiriasi juose pavaizduoti sostinės objektai. O pastarųjų nuotraukos – išties įspūdingos, nes jų autoriai – XIX amžiuje sostinės vaizdus įamžinęs Juzefas Čechavičius bei XX amžiaus pradžioje čia fotografavęs Stanislawas Filibertas Fleury.

Tai ne tik viešbutis, bet ir jaukios erdvės konstruktyviems susitikimams konferencijų salėse bei individualioms ir imonių šventėms restorane.

65 kambariai, kurie pasakoja turtingą Vilniaus istoriją. Ant sienų kabantys miesto žemėlapiai nukelia į 1840-uosius, o komfortiški čiužiniai bei purios žąsies plunksnų pagalvės leidžia mėgautis kokybišku poilsiu.