[email protected]
Specialus pasiūlymas
Vieninteliai Baltijos šalyse!

Aprašymas

„Royal Horse Resort“ žavi įspūdingos gamtos, miškų bei Nemuno apsuptyje įsikūrusia unikalia, protėvių istoriją menančia, baze. Tai visiškai nauja išskirtinai inovatyvi jojimo bazė, kuri pasižymi nepakartojama architektūra ir savo grožio didybe. Šioje erdvėje išpuoselėta kiekviena detalė, o dėmesys smulkmenoms yra itin gerbtinas, todėl kiekviename žingsnyje jus stebins ypatingos, sentimentalią reikšmę saugančios, skulptūros, ežerai, fontanai, gėlynų bei augalų landšaftai ar laisvai lakstančios alpakos.

Ši ervdvė turi 2 konferencijų sales, renginių erdvę iki 200 asm., maniežą ir kotedžus svečių apgyvendimui (kiekvienas jų turi išėjimą į ištaigingą jodinėjimo maniežą).

Erdvi teritorija, kurioje galima daryti renginius, yra takas iki Nemuno. Įmonių renginiams atviros erdvės: lauko erdvė, maniežas, uždara teritorija saugu ir jauku.

Daugiau skaityti Naujienose Royal Horse Resort šalia Alytaus atvėrė duris verslo klientams - Placer.lt

Erdvės

Nėra nuotraukų
{{totalPrice}} € {{ formatMoney(room.room_all_day_price) }} / dienai

{{room.title}}

  • {{room.room_styles[roomType.type]}}
Pasirinkti

Pramogos

Vandens pramogos
Žirgynas
Lauko tenisas

Įstaigos privalumai

Bevielis internetas
Vieta automobiliui
Priimami su gyvūnais
Įvairios pramogos

Vietovė

Už miesto
Prie vandens telkinio

Tipas

Netradicinės vietos
Viešbutis
Sporto erdvė
Lauko erdvė
Erdvė su terasa

Parking

0.00 €

Informacija

Patogumai:
2 erdvūs uždari jojimo maniežai Svečių namai VIP konferencijų salės Teniso, padelio, krepšinio, tinklinio sporto aikštelės Wake park 2 lauko jojimo arenos 200 žirgų gardų varžyboms (netrukus)
Paslaugos:
Prabangus apgyvendinimas Mini-zoo Jodinėjimo mokykla Sportinių žirgų treniravimas Konkūrų treniruočių renginiai Konkūrų varžybos Erdvė sporto ir jojimo renginiams Poilsio erdvė laisvalaikiui Prabangios fotosesijos
Kotedžai:
Apgyvendinimui skirti 8 šešiaviečiai ir 2 keturviečiai kotedžus su vaizdu į jojimo maniežą. Viso gali apgyvendinti 56 žmones. Šešiaviečiuose kotedžuose antrame aukšte yra 2 miegamieji kambariai su dvigulėmis lovomis ir pirmame aukšte, viena išskleidžiama dvigulė sofa-lova. Keturviečiai kambariai yra vieno aukšto, vienas miegamasis kambarys su dvigule lova ir išskleidžiama dvigule sofa lova svetainėje. Šešiaviečiai yra su garažu automobiliui. Visi kambariai su išėjimu į terasas manieže.

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą

Vietovė

Šilelio g. 2, Balkasodžio kaimas

Pramogos

Vandens pramogos
Žirgynas
Lauko tenisas

Įstaigos privalumai

Bevielis internetas
Vieta automobiliui
Priimami su gyvūnais
Įvairios pramogos

Vietovė

Už miesto
Prie vandens telkinio

Tipas

Netradicinės vietos
Viešbutis
Sporto erdvė
Lauko erdvė
Erdvė su terasa

Parking

0.00 €