[email protected]

Aprašymas

"Retro svetainė" - alternatyva formalioms konferencijų salėms ar nejaukiems posėdžių kambariams.

Klaipėdos centre, renovuotame, šimtmečius menančiame Špichuto dvaro pastate įsikūrusi erdvė išsiskiria privatumu bei jaukumu. Tai lyg didelė namų svetainė, kurioje yra stilingi baldai, meno kūriniai, kilimai, indai, stalo įrankiai, taurės, o taip pat ir visa, verslo susitikimams reikalinga, įranga.

65 m2 erdvėje patogiai jausis 20 svečių, dėl to "Retro svetainė" idealiai tinka vadovų, akcininkų, bendradarbių susirinkimams, nedideliems seminarams, mokymams, prezentacijoms, o taip pat ir asmeninėms šventėms, draugų, bendradarbių, klasiokų ar kursiokų, įvairių bendruomenių susitikimams. 

Skirtingai nuo susitikimų kavinėse, posėdžių ar konferencijų salėse, čia Jūs galite atsinešti savo maisto, užkandžių bei gėrimų. Taip sutaupysite pinigų, o pasibaigusių verslo susitikimų, mokymų ar seminarų neformalius pokalbius galėsite pratęsti čia pat, prie pasirinktos foninės muzikos, atsineštų ar užsisakytų vaišių bei gėrimų. Žinoma, užkandžių bei gėrimų pateikimu galime pasirūpinti ir mes. 

Būnant pas mus nereikės iš anksto galvoti kokiam kiekiui žmonių užsakyti kavos pertraukėlę. Nesvarbu kiek turėsite svečių, visi jie galės mėgautis arbata, vieno mygtuko paspaudimu pasidaryti juodos, "latte" ar "cappuccino" kavos, gaivintis šviežiais vaisiais gardintu vandeniu.  

"Retro svetainę" galite išsinuomoti valandai, dienai ar ilgesniam laikotarpiui. Susitikimo metu viską aprodysime, įteiksime raktus ir paliksime Jus mėgautis jaukia aplinka bei privatumu, bet iš karto atsiliepsime ar atvyksime, jei reikės kokios nors pagalbos ar papildomų paslaugų. 

Erdvės

Nėra nuotraukų
{{totalPrice}} € {{ formatMoney(room.room_all_day_price) }} / dienai

{{room.title}}

  • {{room.room_styles[roomType.type]}}
Pasirinkti

Maitinimas

Kavos pertraukėlė (saldėsis, kava, arbata)

Įstaigos privalumai

Bevielis internetas
Vieta automobiliui
Priimami su gyvūnais

Vietovė

Centras

Tipas

Netradicinės vietos
Verslo ir konferencijų centras
Akademinė erdvė
Verslo ir konf. centras
Paskaitos
Foto studijos

Parking

0.00 €

Informacija

Parkingo informacija
Erdvi, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.
Verslo poreikiams
Vadovų, akcininkų, bendradarbių, verslo partnerių susitikimams; Seminarams, mokymams, prezentacijoms, produktų pristatymams; Įvairių bendruomenių, klubų, asociacijų narių susitikimams; Įmonių šventėms; Deryboms;
Asmeninėms šventėms
Draugų pasibuvimams; Klasiokų ar kursiokų susitikimams; Gimtadieniams; Mergvakariams; Kalendorinių švenčių minėjimams; Maisto bei gėrimų degustacijoms; Sporto varžybų bei kitų TV transliacijų žiūrėjimams; Fotosesijoms;

Įvertinimai

0
(0 įvertinimų)
Nėra atsiliepimų
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti įvertinimą

Maitinimas

Kavos pertraukėlė (saldėsis, kava, arbata)

Įstaigos privalumai

Bevielis internetas
Vieta automobiliui
Priimami su gyvūnais

Vietovė

Centras

Tipas

Netradicinės vietos
Verslo ir konferencijų centras
Akademinė erdvė
Verslo ir konf. centras
Paskaitos
Foto studijos

Parking

0.00 €